سردار قاسم سلیمانی در آمرلی؟ + عکس
شهریور ۱۴, ۱۳۹۳
نیمه ذی القعده ۱۴۳۶
شهریور ۱۵, ۱۳۹۳

مسلمان ژاپنی قبل از اینکه اسلام بیاورد، به مشهد رفته و به صورت کامل در حال و هوای سراسر از نور و معنویت بارگاه شمس الشموس قرار گرفته بود که حالات روحانی آن سفر بسیار هنرمندانه در نامه آمده است.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت (ع) ـ ابنا ـ «رضا ناکانه» مسلمان ژاپنی درد دل خود را در قالب نامه‌ای برای نهمین جشنواره نامه‌ای به امام رضا(ع) در مازندران ارسال کرد.

حجت الاسلام ناصر صالحی مدیر حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) آستارا گفت: رضا ناکانه ژاپنی تازه مسلمان شده در آستارا در آستانه ولادت حضرت امام رضا(ع) نامه‌ای به امام خوبی‌ها نوشت تا عشق و ارادت قلبی خود را به خاندان اهل بیت به معنای واقعی کلمه نشان دهد.

حجت الاسلام صالحی افزود: ناکانه که خود در رشته زبان و ادبیات فارسی و در مقطع کار‌شناسی ارشد مشغول به تحصیل است، در این نامه احساس پاک خود را به آرایه‌های زیبای ادبی مزین کرده است.

وی اضافه کرد: مسلمان ژاپنی قبل از اینکه اسلام بیاورد، به مشهد رفته و به صورت کامل در حال و هوای سراسر از نور و معنویت بارگاه شمس الشموس قرار گرفته بود که حالات روحانی آن سفر بسیار هنرمندانه در نامه آمده است.

رضا ناکانه خطاب به امام رئوف نوشته است:

به نام خدا
در شب مشهد مقدس هر کجا باشم هر کار بکنم، چراغ حرم همیشه دیده می‌شود. آن نور شما است. نور مهر و آرامش است. آن نور بدون پایان همه جا می‌رسد. حتی سرزمین آخر شرق دنیا که من هستم. هر وقت چشم می‌بندم نور شما را می‌بینم. در‌‌‌ همان لحظه سروصدای دلم از بین می‌رود. احساس پاک به دست می‌آورم و برای شما دلم خیلی تنگ می‌شود.

ای امام دانا؛ با نور شما راه من را روشن کنید. ‌‌ای امام عاشقانه با نور شما مرا حفظ کنید.

«آتسوشی ناکانه» در دی ماه سال گذشته با حضور در دفتر امام جمعه آستارا با بیان شهادتین به دین مبین اسلام گروید و نام رضا را برای خود انتخاب کرد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

Notify of
avatar
wpDiscuz