سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغ شد + اینفوگرافیک

مراکز دینی و تبلیغی از ظرفیت سینما چشم پوشی نکنند
بهمن ۲۹, ۱۳۹۲
مسأله مهدویت باید در جایگاه آرمان همگانی و اجتماعی پی گیری شود
بهمن ۳۰, ۱۳۹۲

رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست های کلی «اقتصاد مقاومتی» پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده را ابلاغ نمودند و همچنین پایگاه اطلاع‌رسانی kHAMENEI.IR پس از این ابلاغیه مفاهیم کلیدی سند «ابلاغیه اقتصاد مقاومتی» که پیش از این مورد تشریح و تبیین رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته‌‌اند را منتشر نمود.

 

 

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی kHAMENEI.IR حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» بر اساس بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، تأکید کردند: پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی، عامل شکست و عقب نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد، همچنین اقتصاد مقاومتی خواهد توانست در بحران‌های رو به افزایش جهانی، الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینیت بخشد و زمینه و فرصت مناسب را برای نقش آفرینی مردم و فعالان اقتصادی در تحقق حماسه اقتصادی فراهم کند.

برای مشاهده متن ابلاغیه رهبر انقلاب به رؤسای قوای سه گانه و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اینجا را کلیک نمایید.

همچنین پایگاه اطلاع‌رسانی kHAMENEI.IR  پس از ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، مفاهیم کلیدی سند «ابلاغیه اقتصاد مقاومتی» که پیش از این مورد تشریح و تبیین رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفته‌‌اند را منتشر کرد. که برای مشاهده متن اینجا را کلیک نمایید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

Notify of
avatar
wpDiscuz