موج رادیویی خود را روی “صحیفه مهدویت” سطح دو تنظیم نمایید

گفتگوی صمیمانه با تهیه کننده برنامه رادیویی “صحیفه مهدویت”
بهمن ۲۷, ۱۳۹۲
گسترش روابط مسلمانان ومسیحیان با تلاش شورای جهانی کلیساها محقق می شود
بهمن ۲۷, ۱۳۹۲

خبرنگار بنیاد مهدویت و آینده پژوهی از شروع آموزش رادیویی معارف مهدویت در سطح ۲ از برنامه های صحیفه مهدویت با حضور کارشناسان مجرب از ۲۹ بهمن ماه خبر داد.

 

 

 

 

 

دوره آموزش معارف مهدویت برای اولین بار به صورت رادیویی برگزار می گردد که در ۴ سطح آموزشی که هر سطح آن در ۱۰ قسمت ۳۰ دقیقه ای برنامه ریزی که خوشبختانه با عنایت حضرت ولیعصر ارواحنافداه سطح یک آن در ده برنامه از آذر ماه آغاز و در بهمن ماه به پایان رسید.

مقدمات اولین دوره آموزش معارف مهدویت در سطح دو انجام و پخش این دوره از ۲۹ بهمن برنامه خودش را از طریق رادیو شروع خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار بنیاد مهدویت و آینده پژوهی این دوره روز های سه شنبه ساعت بیست و سی دقیقه و تکرار آن هر پنج شنبه می باشد.

روز پنجشنبه ۲۹ اسفند ماه به دلیل همزمان شدن زمان برنامه با سال تحویل پخش آن با یک ساعت تأخیر ساعت بیست و یک و سی دقیقه بعد از اخبار ساعت ۲۱ رادیو و در سال جدید پخش برنامه روزهای پنج شنبه و بازپخش آن روز های جمعه خواهد بود.

 همچنین برای آن دسته از شرکت کنندگانی که موفق به گذراندن سطح یک این دوره نشده اند می توانند برای دانلود صوت و متن آن اینجا را کلیک نمایند.

 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۴۴۵۴۹۹۱ الی ۳ داخلی ۱۰۹ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

Notify of
avatar
wpDiscuz