اولین گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان با هدف ترویج معارف مهدویت و تاسیس دارالمهدی برگزار گردید

بیشترین استعداد در تمهید مقدمات ظهور از آنِ جوان است
دی ۲۷, ۱۳۹۵
راز آسیب پذیر بودن جوان در فتنه های دینی آخرالزمان!
بهمن ۲, ۱۳۹۵

?اولین گردهمایی ائمه جمعه استان اصفهان با هدف ترویج  و تعمیق معارف مهدویت و تاسیس دارالمهدی با حضور آیت الله طباطبایی نژاد  ۳۰ دیماه در بنیاد مهدویت برگزار گردید .

در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین متوسل آرانی مدیر عامل و قائم مقام بنیاد مرکز بیانیه حجت الاسلام والمسلمین قرائتی را قرائت و سپس به تبیین ضرورت شکل گیری بنیاد در زمان فعلی پرداخت . ایشان به کار عالمانه و تربیت کادر کارآمد علمی تاکید و تربیت مبلغان و مروجان مهدویت را یکی رسالتهای بنیاد دانست .
ایشان درادامه به خطر منحرفان و بد صفتان در این عرصه اشاره و فرمودند اگر دقت نشود آنها نفوذ می کنند و جوانان را به انحراف می کشانند.
ایشان مساله استغاثه به امام را بی نیاز از راهپیمایی دانست وبا استناد به فرمایش رهبری  بر ضرورت پرهیز از منسک سازی و مناسک سازی در جامعه تاکید کرد.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین نیلی پور مدیر بنیاد مهدویت استان اصفهان به اهمیت کار برای حضرت اشاره و بر ضرورت کادرسازی برای مهدویت اذعان و تاکید کردند.
ایشان به توضیح چارت تشکیلاتی دارالمهدی ها پرداختند و در دو عرصه آموزش و فرهنگ به نکات مهمی اشاره کردند.

در ادامه جلسه آیت الله طباطبایی نژاد به ایراد سخنانی در خصوص مسائل سیاسی جامعه پرداختند و همزمان با اذان نماز جماعت ظهر و عصر را اقامه کردند. در حاشیه مراسم نیز اکثر ائمه محترم جمعه از نمایشگاه والشمس بازدید کردند.


#خبر
#بنیاد_مهدویت
#دارالمهدی

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

Notify of
avatar
wpDiscuz