اعلام اسامی برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی باران مهربانی

گرامیداشت دهه مهدویت با شعار «جامعه و حکومت زمینه ساز»/برپایی ۱۱۰ ایستگاه صلواتی در مسیر جمکران
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶
نهمین شب شعر «به ساعت اصفهان» با موضوع «مهدویت» به همت خانه ادبیات حوزه هنری و بنیاد مهدویت و آینده پژوهی برگزار شد
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۶

بسمه تعالی

اعلام اسامی برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی باران مهربانی

بنیاد مهدویت و آینده پژوهی استان اصفهان و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود علیه السلام ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و عید نیمه شعبان سالروز ولادت حضرت مهدی علیه السلام به همه شرکت کنندگان و برگزارکنندگان محترم در مدارس آموزش و پرورش استان به اطلاع می رساند قرعه کشی مسابقه با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش کل استان مورخه ۹۶/۰۲/۱۰ انجام و اسامی برندگان مسابقه را به شرح ذیل و به تفکیک مناطق و نواحی استان اعلام می دارد.

برندگان عزیز می توانند از روز شنبه به مدت چهار روز مراجعه به مسئول پرورش ناحیه و یا منطقه خود جوایز را دریافت کنند .

با تشکر

اسامی برگزیدگان مسابقه باران مهربانی

برگزیدگان سفر مشهد مقدس // براساس حروف الفبا

ردیف نام خانوادگی نام نام پدر منطقه
۱ احسانی محمد حسین ناحیه۴
۲ احمدی زهرا علی نجف آباد
۳ احمدی فاطمه نبی اله فلاورجان
۴ احمدی بهنام علی کاشان
۵ امیری احمدرضا امیرمحمد ناحیه۴
۶ امینی فاطمه محمد علی دهاقان
۷ ایازی مهدی رضا ناحیه۵
۸ آقاجانی زهرا حسن ناحیه ۶
۹ باقری مژده حسین ناحیه۳
۱۰ باقری علی بهرام فلاورجان
۱۱ باقری ریزی سجاد حجت الله زرین شهر
۱۲ بخشنده فر محمد پارسا علیرضا کاشان
۱۳ بخشی سجاد رضا مبارکه
۱۴ بهمنی زهرا پرویز کاشان
۱۵ پرهیزکاری محمدسینا امیر کاشان
۱۶ پور بافرانی محسن عیسی نائین
۱۷ پورسدجانی امیر رضا رضا ناحیه۵
۱۸ ترکی مهتاب احمد فولادشهر
۱۹ جعفری دانیال فریبرز ناحیه۳
۲۰ چاوشی امیر حسین مهدی ناحیه ۲
۲۱ حامی سید حسین سید مجید ناحیه ۱
۲۲ حججی احمدرضا حمید ناحیه۴
۲۳ حسینی فاطمه مصطفی مهردشت و علویجه
۲۴ حیدری محمدعرفان میثم نجف آباد
۲۵ خاکی امید محمدرضا نجف آباد
۲۶ خردمند علیرضا مجتبی نائین
۲۷ خلیلی امیرحسین محمد نجف آباد
۲۸ درخشان محمدرضا غلامحسین نجف آباد
۲۹ دلیل گو یوسف کریم ناحیه۵
۳۰ دهقانی حامد اصغر ناحیه۴
۳۱ رجبی امیررضا سعید زرین شهر
۳۲ رضوانی فاطمه براتعلی جرقویه
۳۳ رمضانی امین حسین ناحیه۳
۳۴ زمانی محمد مهدی بمانعلی ناحیه ۶
۳۵ زینلی محمد مهدی کریم مبارکه
۳۶ سرافراز علیرضا عبدالله ناحیه ۶
۳۷ سلیمانی نژاد حانیه علی اصغر کاشان
۳۸ سلیمانیان علی بهروز ناحیه۴
۳۹ شجاعی زهرا احمدرضا ناحیه ۶
۴۰ شرافت الهام حمید پیربکران
۴۱ شریفی حسین رضا ناحیه ۱
۴۲ شلتوکی نرگس غلامرضا زرین شهر
۴۳ صناعی ندا آیت اله ناحیه۳
۴۴ طاهری زهرا سادات سیدطاهر نجف آباد
۴۵ عبدالهی مهدی داوود ناحیه۴
۴۶ عرب صالحی مریم رحمت الله جرقویه
۴۷ عرب مختاری نیلوفر حمزه جرقویه
۴۸ عرشی محمد سعید ناحیه ۱
۴۹ عسکری وزیری پوریا ولی نائین
۵۰ عسگری امیرحسین شعبان ناحیه۵
۵۱ عطائی علی یدالله زرین شهر
۵۲ علافچیان ریحانه مهدی ناحیه ۲
۵۳ علیرضایی زهرا محمدرضا ناحیه ۲
۵۴ غلامی حسین مرتضی ناحیه ۶
۵۵ فتاحیان عرفان غلام زرین شهر
۵۶ قاسمی حدیثه سعید ناحیه ۶
۵۷ قاسمی منصوره اسداله فلاورجان
۵۸ قاسمی خوزانی حدیث محمد خمینی شهر
۵۹ قرقانی مهوش رمضان خمینی شهر
۶۰ کاظمی فاطمه ماشاالله دهاقان
۶۱ کاظمی غلام رضا جلال نجف آباد
۶۲ کریمی زینب بهروز مبارکه
۶۳ کریمی زهرا عباس ناحیه ۶
۶۴ کریمی حسین محمد ناحیه۴
۶۵ گلشن ایرانپور هومن فرهاد ناحیه۳
۶۶ گودرزی حمیدرضا امان اله ناحیه۳
۶۷ محمدی عایرضا داوود نجف آباد
۶۸ محمدی سید مهدی سید امیر رضا ناحیه۵
۶۹ مرادی علی رضا فلاورجان
۷۰ مرتضی پور زهرا سادات سید مهدی ناحیه ۶
۷۱ مستاجران فاطمه هوشنگ ناحیه ۱
۷۲ مقدس امیر عباس محمد ناحیه۵
۷۳ موسویان منیره سادات سید حسین نائین
۷۴ مینایی زهرا رضا مهردشت و علویجه
۷۵ نجفی عرفان مصطفی ناحیه۳
۷۶ نصوحی امیر حسین رحمت الله مبارکه
۷۷ نظری فرشاد مصطفی ناحیه ۱
۷۸ نوروزی فاطمه محمد رضا ناحیه ۶
۷۹ وکیلی مهشید رحمت اله ناحیه۳
۸۰ ولایتی زینب احسان کاشان
۸۱ هاشمی سید محمد سیدجواد فلاورجان

اسامی برندگان تبلت // بر اساس حروف الفبا

ردیف نام خانوادگی نام نام پدر منطقه
۱ افتخاری فاطمه محمد اکبر ناحیه۴
۲ آقاجانی محدثه محمد فلاورجان
۳ باغبانی علی حجت اله کاشان
۴ براتی مائده سادات سید جعفر ناحیه ۱
۵ برومند راد علی محمد گلپایگان
۶ ترابی موسوی سید مهدی سید مجید نجف آباد
۷ حیدری فاطمه محمد نجف آباد
۸ حیرت زهرا علیرضا ناحیه ۱
۹ خوبرو زمان فضل اله گلپایگان
۱۰ رحیمی زهرا حسین نائین
۱۱ رمضانی زاده مطهره ابوالفضل کاشان
۱۲ رهنما ملیکا بهمن فلاورجان
۱۳ زمانی شمیم عتی ناحیه۳
۱۴ شفیعی یاسمن غلامعباس ناحیه۴
۱۵ طاهری مریم علی ناحیه۵
۱۶ طباطبایی سید امیرحسین سید حسن خور و بیابانک
۱۷ غلامی علی مرتضی زرین شهر
۱۸ قیصری زاده فاطمه محمد علی ناحیه ۶
۱۹ کاویانی علی غلامرضا نجف آباد
۲۰ کوبائی نرگس رجبعلی ناحیه ۶
۲۱ محمد شریفی فاطمه محمدرضا ناحیه۴
۲۲ مفتشی سحر علیرضا ناحیه۵
۲۳ منعمیان مینا حمید ناحیه ۲
۲۴ نوروزی فائزه رمضان ناحیه ۶
۲۵ وزیری محمد رسول عطاء شهرضا

اسامی برندگان سفر مسجد جمکران// بر اساس حروف الفبا

ردیف نام خانوادگی نام نام پدر منطقه
۱ ابراهیمی محدثه رضا ناحیه۳
۲ احمدی فاطمه حسین نجف آباد
۳ احمدی عباس محمدجواد ناحیه۳
۴ احمدی فاطمه عبدالرضا ناحیه۴
۵ احمدی سمان حسین ناحیه۵
۶ اکبری مرضیه مهدی ناحیه۴
۷ امینی نجمه اکبر خمینی شهر
۸ امینی محمود محمدرضا نجف آباد
۹ امینی یسنیانی ابوالفضل عباسعلی ناحیه۴
۱۰ آیتی نرگس نوروز علی ناحیه ۶
۱۱ بابائی فاطمه زهرا حسن نجف آباد
۱۲ بارورز زهرا ناصر ناحیه۵
۱۳ باطنی فاطمه السادات مجتبی ناحیه ۱
۱۴ باقری نفیسه محمدرضا ناحیه ۲
۱۵ بهارلویی فاطمه بهروز نجف آباد
۱۶ پورپیرعلی فرزانه مجید نجف آباد
۱۷ پورمهدی محمدجواد مهدی نجف آباد
۱۸ تقی مومنی ویدا مصطفی خمینی شهر
۱۹ تیموری زهرا غلامعلی ناحیه ۱
۲۰ تیموری زهرا مصطفی ناحیه ۱
۲۱ جان نثاری زهرا حسن ناحیه ۱
۲۲ جعفری مرضیه سید بیژن ناحیه۳
۲۳ جلالی عرفان محمد نجف آباد
۲۴ جمشیدیان صالحه رضا نجف آباد
۲۵ جمشیدیان فاطمه نبی اله نجف آباد
۲۶ جهانبانی فاطمه مهران ناحیه۴
۲۷ حاج کریمی محدثه محمد ناحیه۳
۲۸ حسینی سید محسن سیدرسول نجف آباد
۲۹ حق شناس زهرا حمید رضا ناحیه۵
۳۰ حقیقی زینب امیر ناحیه ۶
۳۱ حیدری راضیه براتعلی نجف آباد
۳۲ خدادادی زهرا عبدالعلی ناحیه۵
۳۳ خلیلی زهرا سعید نجف آباد
۳۴ خلیلی دوآبی سپیده اردشیر نجف آباد
۳۵ داوودی زهرا خداداد نجف آباد
۳۶ درویشی زهرا اسداله ناحیه۴
۳۷ دری محبوبه علیرضا ناحیه۵
۳۸ دهقانی فاطمه اصغر ناحیه ۶
۳۹ دهقانی فائزه رسول ناحیه۴
۴۰ دیبا آرش اکبر نجف آباد
۴۱ ذاکری کیمیا محسن ناحیه ۶
۴۲ ذبیحی قاسمی یگانه عباس ناحیه۴
۴۳ ربانی فهیمه محمدیحیی نجف آباد
۴۴ ربیعی نژاد معصومه محمدرضا نجف آباد
۴۵ رحیمی کیمیا سعید نجف آباد
۴۶ رضازاده زهرا ابوالفضل ناحیه۵
۴۷ رضایی الهه حمید ناحیه ۱
۴۸ رضایی رعنا علی نجف آباد
۴۹ رئیسی گهرویی زهره نادرقلی ناحیه۳
۵۰ زاغیان شیوا جعفر ناحیه ۲
۵۱ زاکری زهرا علیرضا ناحیه۵
۵۲ زمانی حدیثه محسن نجف آباد
۵۳ سلطانی آزیتا نورالدین ناحیه۳
۵۴ سلیمیان محمد حسین ناحیه۳
۵۵ سنجری فریماه احمد ناحیه۴
۵۶ سهیلی اصفهانی عطیه محمد ناحیه۴
۵۷ شریفی جبلی زهرا حسن ناحیه ۶
۵۸ شفایی فاطمه غلامرضا نجف آباد
۵۹ شهبانی الهه حامد ناحیه۵
۶۰ شیرازی فاطمه محمد ناحیه ۶
۶۱ صافی ملیکا علی نجف آباد
۶۲ صالحی امید ایرج نجف آباد
۶۳ صالحی محسن عبدالرضا نجف آباد
۶۴ صالحی غلامرضا محمد ناحیه۵
۶۵ صفرنوراله زهرا محسن نجف آباد
۶۶ طاهری مژگان حسین ناحیه۴
۶۷ طاهری هدیه داوود ناحیه۴
۶۸ طاهری زهرا عتیرضا ناحیه۴
۶۹ طیب نیا فاطمه محمد یاسر ناحیه۵
۷۰ عباسی آیلار بهروز ناحیه۳
۷۱ عسکری طاها حمیدرضا ناحیه۳
۷۲ علامی نرگس رمضان نجف آباد
۷۳ فاضل امیرحسین محمود نجف آباد
۷۴ فدایی یزدی فاطمه علیرضا ناحیه۵
۷۵ فنائی مرضیه غلامرضا نجف آباد
۷۶ فولادی نرگس فاضل ناحیه۳
۷۷ قاسمی عطیه محمد ناحیه ۱
۷۸ قاسمی محمد متین مهدی ناحیه۳
۷۹ قاسمی ریحانه حسین ناحیه۴
۸۰ قربانی امیرحسین مجید نجف آباد
۸۱ قربانی امیرحسین عباسعلی نجف آباد
۸۲ قضاوی عطیه محمد علی ناحیه ۶
۸۳ کریمی زینب علی ناحیه ۱
۸۴ کریمی مائده علیرضا ناحیه۳
۸۵ کریمی فرشته محمدحسین ناحیه۴
۸۶ کیانی نگین ابراهیم نجف آباد
۸۷ لطفی صبا غلامرضا نجف آباد
۸۸ متقیان معصومه اکبر ناحیه۴
۸۹ مجاهدی کیانا علیرضا ناحیه۵
۹۰ محمدی فاطمه حسین نجف آباد
۹۱ محمدی امیر علی امیر شهاب الدین نجف آباد
۹۲ محمدی مرضیه محمد نجف آباد
۹۳ محمدی فاطمه مهدی نجف آباد
۹۴ مدرس نیا زهرا محمدرضا ناحیه۴
۹۵ مر سعیدی فرزانه سادات سید مرتضی ناحیه۵
۹۶ مسیبی عارف محسن ناحیه۳
۹۷ مشرفی محمد حسین علی نجف آباد
۹۸ مشهدی زهرا مرتضی ناحیه ۶
۹۹ مقصودی عاطفه بهروز ناحیه۳
۱۰۰ مقصودی زهرا رضا ناحیه۵
۱۰۱ موسویان فاطمه سادات سید حسین ناحیه۳
۱۰۲ مومنی سجاد علی نجف آباد
۱۰۳ میر محمد طاهری نیم آوردی زینب سادات سید محمود ناحیه۵
۱۰۴ میوه چی شیدا علیرضا ناحیه۵
۱۰۵ ناظمی هرندی متین رسول ناحیه۳
۱۰۶ نصر اصفهانی عاطفه جواد ناحیه ۱
۱۰۷ وحیدا پریسا مهدی ناحیه۳
۱۰۸ یسری مائده محسن ناحیه۵

اسامی برندگان بسته محصولات فرهنگی // اسامی بر اساس حروف الفبا

ردیف نام خانوادگی نام نام پدر شهرستان
۱ ابوالحسنی مائده مجید نائین
۲ اصلانی حسین قربان ناحیه۳
۳ اکبری فاطمه حسین نائین
۴ اکبری حسینیه محمد جواد حمیدرضا امامزاده بادرود
۵ اکبری نصیری سحر علی کوهپایه
۶ امان الهی یگانه علیرضا فلاورجان
۷ امینی فاطمه زهرا عباس نطنز
۸ آذری نیا یگانه نعمت کوهپایه
۹ آرامی فرانک رضا گلپایگان
۱۰ بارفروش مقدم دانیال محمد مجید کاشان
۱۱ بحریه گلسا جلیل ناحیه۳
۱۲ برخورداری نجمه موسی فلاورجان
۱۳ برومند امید حمیدرضا ناحیه۳
۱۴ پارسا معصومه محمد خور و بیابانک
۱۵ پرهیزگار ریحانه عباس خور و بیابانک
۱۶ پور بافرانی فاطمه کریم نائین
۱۷ توانایی علی مجتبی گلپایگان
۱۸ توکلی مهدی غلامرضا بوئین میاندشت
۱۹ توکلی جوری فاطمه محمد ناحیه ۶
۲۰ جعفری زینب محمد زمان مهردشت و علویجه
۲۱ جلالی علی محمد نجف آباد
۲۲ جمالی امیر محمد علی اکبر ناحیه ۲
۲۳ حاتمی داد آرین علیرضا ناحیه۳
۲۴ حاجی میرزا علیان زهرا غلامرضا مبارکه
۲۵ حسنی فاطمه اکبر کوهپایه
۲۶ حسینی مهناز السادات سید رسول ناحیه۳
۲۷ حقانی فاطمه کوچکعلی نجف آباد
۲۸ حقی محبوبه همایون خوانسار
۲۹ حیدری سپیده حمید زرین شهر
۳۰ خادمی نرگس مرتضی خور و بیابانک
۳۱ خاشعی محمد مهدی حجت الله زرین شهر
۳۲ خانی امیررضا حسین فریدن
۳۳ خسروی احمد عباس بوئین میاندشت
۳۴ خوشنودی فرنوش علی اکبر گلپایگان
۳۵ داور حسین محمد امین کاشان
۳۶ درخشان پریا امیر تیمور شهرضا
۳۷ دریس ساجده عبدالرضا ناحیه۳
۳۸ دهقان فریما حسنعلی ناحیه۵
۳۹ دهقان وجیهه عباس فلاورجان
۴۰ ذاکری زاده فاطمه محمدرضا کاشان
۴۱ ربیعی علی محمد جمشید گلپایگان
۴۲ رحمانی ابوالفضل جواد خور و بیابانک
۴۳ رحیمی زینب ولی نطنز
۴۴ رضاپور علیرضا محمد دهاقان
۴۵ رضوانی علی حسین ناحیه۴
۴۶ رمضانی زهرا مرتضی نائین
۴۷ رنجبر نگار محمدحسن ناحیه۳
۴۸ زارع اقبالی زینب محمد حسین کاشان
۴۹ زنگنه نسترن داور کاشان
۵۰ ستایش عارفه حیدر نجف آباد
۵۱ ستوده زراعتی محمدامین عباس کاشان
۵۲ سلامی فاطمه محمد جعفر گلپایگان
۵۳ سلطانی یگانه منصور تیران و کرون
۵۴ سلطانی راضیه علی مهردشت و علویجه
۵۵ سلطانی نرگس مرتضی چادگان
۵۶ سلمانی نژاد علیرضا جهانگیر ناحیه۳
۵۷ سلیمانی محمد جواد عباسعلی نجف آباد
۵۸ سلیمی حمیده کریم فلاورجان
۵۹ سمیعی متین علی محمد خور و بیابانک
۶۰ سیاحی نژاد محمد مهدی محمدرضا کاشان
۶۱ سیفی مهسا روشن فریدن
۶۲ شاه زمانی نگین قربانعتی فلاورجان
۶۳ شوقی محمدمهدی مهرداد ناحیه۳
۶۴ شهریاری لعیا رسول نائین
۶۵ شیریان زهرا احسان خوانسار
۶۶ صالحی محمد خداداد ناحیه۳
۶۷ صباغیان ریحانه عادل کاشان
۶۸ صفری ریزی محمد مهدی مسعود زرین شهر
۶۹ طالبی عرفانه عتیرضا فلاورجان
۷۰ طاهری ملیکا محمد علی نجف آباد
۷۱ عباسیان فاطمه غلامرضا گلپایگان
۷۲ عرب صالحی مژگان صفر علی جرقویه
۷۳ عزیزی محمد حسین عبدالله تیران و کرون
۷۴ عسکری زهرا اصغر نطنز
۷۵ علی عابدی حدیثه علیرضا شهرضا
۷۶ علیزاده مهسا حبیب فلاورجان
۷۷ غلامرضایی زهرا علی خور و بیابانک
۷۸ غیاثی فاطمه حسین ناحیه ۶
۷۹ فانی زهرا مجید قهجاورستان
۸۰ قاسمی علی اصغر روح الله امامزاده بادرود
۸۱ کاظمی امیر مهدی محمد زرین شهر
۸۲ کاظمی فاطمه علی نجف آباد
۸۳ کاظمی عاطفه محسن نجف آباد
۸۴ کرمی شیدا حجت فلاورجان
۸۵ کرمی میرآبادی شهرزاد محمد حسین تیران و کرون
۸۶ لاهوتی امیر حسین رضا گلپایگان
۸۷ مبشری نگار محمد ناحیه۴
۸۸ محمدبیگی مبینا ابوالقاسم ناحیه۳
۸۹ محمدی اکرم السادات سید مهدی تیران و کرون
۹۰ محمدی سعیده عبدالله چادگان
۹۱ مختاری علی عزت اله ناحیه۴
۹۲ مرادی سمانه قاسمعتی فلاورجان
۹۳ مردانی محدثه عبدالحسین شهرضا
۹۴ مرشدی مهدیه غلامرضا ناحیه۳
۹۵ معینی حسین مجید نجف آباد
۹۶ منصوری فاطمه غلامعتی کاشان
۹۷ موسوی کاظمی حانیه سادات سید حسن نائین
۹۸ مومنی مهرسا مرتضی زرین شهر
۹۹ مهدوی مهدی داود بوئین میاندشت
۱۰۰ مهین پرور زهرا محمود ناحیه ۲
۱۰۱ میر شفیعی ستاره سادات سید کریم خوانسار
۱۰۲ نجفی فاطمه حسن جرقویه
۱۰۳ نجفی فاطمه مصطفی امامزاده بادرود
۱۰۴ نعمتی آسیه آیت الله شهرضا
۱۰۵ نیک فرجام فاطمه حسنعتی خان کاشان
۱۰۶ ولایتی قمصری فاطمه علی محمد کاشان
۱۰۷ هادی فاطمه محسن ناحیه ۶
۱۰۸ هاشمی سید مصطفی سید هادی فریدن
۱۰۹ هاشمی فاطمه زهرا مرتضی تیران و کرون
۱۱۰ یار علی پریسا ناد علی شهرضا
۱۱۱ یاوری ساجده علیرضا گلپایگان

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

Notify of
avatar
wpDiscuz