کتاب «فرهنگ نامه مهدویت» به چاپ نهم رسید

? احیـاے سـنت فـرامـوش شـده…
شهریور ۱۴, ۱۳۹۶
اعلام فراخوان دوره آموزشی «آینده پژوهی راهبردی در حوزه های علمیه»
شهریور ۱۵, ۱۳۹۶

?کتاب «فرهنگ نامه مهدویت» به چاپ نهم رسید?

? مسوول انتشارات مرکز تخصصی مهدویت از انتشار چاپ نهم کتاب «فرهنگ نامه مهدویت» خبر داد.

⚜️به گزارش روابط عمومی مرکز تخصصی مهدویت، احمد مسعودیان در گفت وگویی تصریح کرد: امامت خورشید زندگى بخشى است که اعتقاد شیعه با آن گره خورده و باعث شده است تا این گروه، راه خویش را در تاریخ اسلام از کج راهه‌ها و بیراهه‌ها جدا کند و حیات، بالندگى و بقاى شیعه در گرو این حقیقت بزرگ قرآنى و یادگار سترگ پیامبر(ص) است.

? مهدویت، به دلیل دارا بودن ویژگى‌هاى منحصر به فرد، یکى از توانمندترین عوامل رشد جامعه دینى ما است؛ از این رو طرح درست و گسترش این فرهنگ در جامعه، باعث تعالى هرچه بیشتر جامعه و حفظ آن از فرو غلتیدن در ناراستى ها، فسادها و تباهى‌ها است. ✅وی گفت: یکى از برنامه‌هاى مهم این بنیاد، تألیف و نشر کتاب و نشریه و تدوین آثار فرهنگى، علمى و ادبى درباره شخصیت امام مهدى(عج) است که تا کنون در بخش کتاب، آثار بسیار نفیسی را تدوین و چاپ کرده است و اکنون نیز چاپ نهم کتاب «فرهنگنامه مهدویت» اثر حجت الاسلام والمسلمین خدامراد سلیمیان در اختیار دوستداران و عاشقان آن امام عارفان و ذخیره پیامبران قرار مى گیرد.

?مسوول انتشارات بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) خاطرنشان کرد: «فرهنگنامه مهدویت» تلاشى از سوى نویسنده محترم براى تسهیل دسترسى همگان به موضوعات مهدویت است و همچنین گامى براى صیانت این فرهنگ از آسیب‌هاى گوناگون و گشودن دریچه‌هاى مختلف، به روى دانش پژوهان است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

Notify of
avatar
wpDiscuz